16.04.2024 Marius Șumudică a intrat în direct după demiterea lui Bergodi de la Rapid: „Chiar ieri am refuzat o ofertă!”

16.04.2024 Anomaliile lui Cristiano Bergodi la Rapid » Cum au eșuat giuleștenii în sezonul cu investiții uriașe

16.04.2024 „Jucătorii strâini împotriva celor români” » Cum a pierdut Bergodi vestiarul

16.04.2024 Fostul angajator al lui Bergodi, surprins total de italian: „La mine nu a ridicat niciodată vocea”

16.04.2024 Presimte o alegere-șoc la Rapid: „Sunt aproape sigur că el vine! Este înaintea lui Șumi ca variantă”

16.04.2024 „Șucu se întâlnește cu Șumudică” » Primele negocieri după plecarea lui Bergodi de la Rapid

16.04.2024 Acționarul Rapidului, prima reacție după plecarea lui Bergodi: „Șumudică poate fi o soluție” » Cine va pregăti echipa până la finalul sezonului

16.04.2024 Cristiano Bergodi, dat afară de Șucu de la Rapid » Anunțul clubului

16.04.2024 Ionel Ganea trage semnalul de alarmă pentru Rapid, chiar după ce Bergodi a fost demis: „Nu are logică”

16.04.2024 Noi informații despre starea lui Luca Mihai » Fotbalistul de la Poli Iași e stabil și nu are nevoie de operație

16.04.2024 „Trebuie un șoc la Rapid” » Spune răspicat: „Ce a făcut Bergodi nu ar trebui să existe în fotbal!”

16.04.2024 Andy Murray i-a dat peste nas colegului din circuit. Chelsea a declanșat totul: „Ce trist!”

16.04.2024 Cel mai slab sezon de Ligă din ultimele sale 7 la PSG. Se dezlănțuie Kylian Mbappe diseară, pe Montjuic?

16.04.2024 S-au răzbunat cu aceeași monedă, înainte de Barcelona - PSG

16.04.2024 4 absențe pentru Barcelona la returul cu PSG » Lipsește jucătorul care a adus victoria pe Parc des Princes

16.04.2024 O fostă câștigătoare a Ligii Campionilor, out trei ani din Europa! Cum poate scăpa de efectuarea suspendării

16.04.2024 Stanciu și Drăgușin au fost la un pas de Bundesliga: „Vă spun în premieră: cluburile bătuseră palma”

16.04.2024 Ghinioane în lanț! A ratat un penalty și apoi și-a rupt coastele

16.04.2024 A murit un fost campion mondial care a reușit un gol pe cât de straniu, pe atât de dureros pentru Dinamo!

16.04.2024 Bergodi e mic copil! Cum și-au pierdut mințile Trapattoni, Gattuso sau Malesani la conferințe: „Toți sunteți încrezuți, ironici, să mă f*t!”

16.04.2024 Scoțianul Lewis Ferguson, de la Bologna, va rata şi Euro 2024

16.04.2024 Cel mai bun fundaș marcator din campionat. Are de două ori mai multe goluri decât căpitanul naționalei!

Super Liga, Faza 2, Etapa 6
20.04, 18:00 FC Bălți - Petrocub
21.04, 15:00 Sheriff - Dacia Buiucani
21.04, 18:00 Zimbru - Milsami
Rață a rămas fără play-off, Postolachi a rămas rezervă, Reabciuk a jucat un minut în meciul în care Olympiacos și-a asigurat titlul: evoluția jucătorilor moldoveni peste hotare
12 aprilie 2021, luni

ARMENIA

Noah - Pyunik 1:0. Paireli (N) a lipsit din raportul de joc.

Ararat-Armenia - Van 2:3. Spătaru (AA) a evoluat toate cele 90 de minute de joc.

AZERBAIDJAN

Zira - Kesla 0:0. Namașco (K) a lipsit din raportul de joc. Cociuc (K) a rămas rezervă.

BELARUS

Gomel - Neman 2:0. Costrov (G) a evoluat toate cele 90 de minute de joc.

CAMBODJIA

Electricite Du Cambodge - NagaWorld 1:3. Leuca (N) a început meciul titular și a fost înlocuit în repriza secundă.

DANEMARCA

Vendsyssel - Skive 1:1. Postolachi (V) a rămas rezervă.

GEORGIA

Dila Gori - Saburtalo 1:2. D.Mandrîcenco (S) a început meciul în formația de start și a fost înlocuit în minutul 72. Mudrac (S) a rămas rezervă.

Saburtalo - Shujura 2:2. D.Mandrîcenco (S) și-a făcut apariția în teren în minutul 85. Mudrac (S) a rămas rezervă.

GRECIA

Atromitos - AEL Larissa 0:1. D.Graur (A) a început meciul în formația de start și a fost înlocuit în minutul 88.

PAS Giannina - Olympiacos 1:1. Cupa Greciei. În primul meci de semifinală Reabciuk (O) și Milinceanu (P) au început meciul în formația de start și au fost înlocuiți în minutule 81 și 61. Reabciuk a încasat un cartonaș galben în prima repriză.

Olympiacos - Panathinaikos 3:1. Reabciuk (O) și-a făcut apariția în teren în minutul 90. Echipa sa și-a asigurat titlul de campioană a Greciei cu 7 etape înainte de sfîrșitul campionatului!

JAPONIA

Jubilo Iwata - Yamaga 4:1. Koșelev (J) a lipsit din raportul de joc fiind plasat în carantină.

ITALIA

Sampdoria U-19 - Genoa U-19 3:1. Dumbrăvanu (G) a evoluat toate cele 90 de minute de joc.

Sassuolo U-19 - Cagliari U-19 0:1. Iovu (C) a început meciul pe banca de rezerve și a fost lăsat în teren în minutul 70.

Ascoli U-19 - Inter U-19 1:2. Akhalaia (I) și-a făcut apariția în teren în minutul 65.

KAZAKHSTAN

Tobol - Astana 1:1. Ciuperca (А) a început meciul în formația de start și a fost înlocuit în minutul 76.

Astana - Atyrau 6:2. Ciuperca (А) a evoluat toate cele 90 de minute de joc.

LETONIA

Spartaks - RFS 0:1. Dros (S) a început meciul în formația de start și a fost înlocuit în minutul 74. Prepeliță (S) a lipsit din raportul de joc.

ROMÂNIA

Chindia - Voluntari 1:0. Rață (C) a început meciul în formația de start și a fost înlocuit în minutul 70. Armaș (V) și-a făcut apariția în teren în minutul 90.

Voluntari - Botoșani 1:1. Armaș (V) a evoluat toate cele 90 de minute de joc

Argeș - Chindia 3:1. Rață (C) a început meciul în formația de start, s-a remarcat cu o pasă de gol și a fost înlocuit în minutul 80

Dinamo București - Academica 1:3. E.Cebotaru (A) a început meciul în formația de start, a încasat un cartonaș galben și a fost înlocuit în minutul 70.

Viitorul Constanța - Poli Iași 1:2. Brînză (P) a rămas rezervă.

RUSIA

Khimki - Tambov 1:0. Carp (T) a lipsit din raportul de joc.

Krylia Sovetov - Dinamo M 2:0. Gațcan (K) a lipsit din raportul de joc din cauza unei accidentări, echipa lui a acces în semifinala Cupei.

Nizhniy Novgorod - Veles 1:0. Iosipoi (V) a rămas rezervă.

Chertanovo - Veles 2:4. Iosipoi (V) și-a făcut apariția în teren în minutul 65.

Akron - Omsk 1:1. Nihaev (A) și-a făcut apariția în teren în minutul 58.

Akron - Dinamo Bryansk 1:1. Nihaev (A) a început meciul în formația de start și a fost înlocuit în minutul 81.

Yenisey - SKA-Khabarovsk 2:0. Oancea (S) a lipsit din raportul de joc.

SKA-Khabarovsk - Nizhniy Novgorod 0:1. Oancea (S) a rămas rezervă.

Chertanovo - Baltika 1:2. Plopa (B) a lipsit din raportul de joc.

Baltika - FC Tom 0:1. Plopa (B) a rămas rezervă. A fost inclus în raportul de joc al clubului său pentru pima oară în ultimele 8 meciuri.

SLOVACIA

Ruzomberok - DAC 1904 1:3. Cupa Slovaciei. Nicolaescu (D) și-a făcut apariția în teren în minutul 64.

DAC 1904 - Slovan 2:2. Nicolaescu (D) și-a făcut apariția în teren în minutul 83.

ȚĂRILE de JOS

Waalwijk - Ajax 0:1. V.Damașcan (V) și-a făcut apariția în teren în minutul 83.

TURCIA

Gaziantep - Istanbul Basaksehir 2:0. A.Epureanu (I) a început meciul în formația de start și a fost înlocuit în minutul 65.

Administraţia site-ului nu poartă răspundere pentru comentariile vizitatorilor. În acelaşi timp, administraţia vă îndeamnă să purtaţi discuţii în mod civilizat. Mesajele necenzurate, despre politică, religie, limbi, cu caracter publicitar sau scrise cu majuscule pot fi şterse, iar accesul la site a autorului poate fi blocat pe un termen nedeterminat.