80
Accesați concursul

gsp.ro / Noutăți

29.09.2024 Sepsi OSK - FCSB, în etapa #11 din Liga 1. Se joacă pe ploaie

29.09.2024 Anunț important și aplauze în vestiar, cu câteva minute înainte de Sepsi - FCSB: „Vă dau triplu!”

29.09.2024 Preferatul lui Neagoe în victoria cu Farul: „Știe ce vreau de la el, e un lider”

29.09.2024 Învins de „lanternă” la Buzău, Gică Hagi s-a resemnat

29.09.2024 Denis Alibec, discurs dur după eșecul cu Buzău: „Nu meritam nimic! Trebuie să ne pună pe gânduri”

29.09.2024 Budescu, după ce Neagoe i-a schimbat poziția: „Încerc să mă acomodez”

29.09.2024 Un rapidist convins a observat un detaliu la FCSB: „Medie demnă de Manchester City” + care este șansa campioanei cu PAOK

29.09.2024 Buzăul iese din criză cu Farul lui Hagi și o egalează pe FCSB la puncte » Dobrogenii rămân fără victorie în deplasare

29.09.2024 „Amatorism, bătaie de joc, rușine!” » L-a „mitraliat” pe Croitoru, după eșecul la scor suferit de FCU Craiova cu Afumați

29.09.2024 În ziua în care FCU Craiova a fost umilită de CS Afumați, Mititelu mai încasează o lovitură: „Merg la FIFA!”

29.09.2024 Dragomir a identificat greșeala majoră făcută de Mihai Rotaru: „Nici dacă dădea foc Craiovei nu-l lăsam să plece!”

29.09.2024 George Pușcaș, „pe val” în Turcia! Câte goluri a înscris astăzi

29.09.2024 Crater în gazon » Când se va putea juca din nou pe stadionul distrus de ploaie

29.09.2024 Antrenorul „împachetat” de Basarab Panduru: „Face echipa să joace tot mai prost”

29.09.2024 Atletico Madrid - Real Madrid, derby-ul etapei a 8-a în La Liga » Echipele de start

29.09.2024 Manchester United - Tottenham 0-3 » 10 minute pentru Drăgușin în victoria impresionantă a lui Spurs pe Old Trafford

29.09.2024 Adversara celor de la FCSB în Europa League conducea cu 3-0 în minutul 12, însă apoi a urmat NEBUNIA!

29.09.2024 Derapaj necontrolat al lui Leo Messi: „Eşti un nenorocit, fiu de c***ă!”

29.09.2024 PAOK - Aris, în runda #6 din prima ligă din Grecia » Derby pentru Răzvan Lucescu înaintea meciului cu FCSB

29.09.2024 Fostul selecționer al Angliei a explicat ce îi lipsește lui Radu Drăgușin pentru a reuși la Tottenham: „Până acum nu a fost obișnuit”

29.09.2024 Deian Sorescu a spart gheața! Primul gol din acest sezon

29.09.2024 Veste excelentă pentru Hansi Flick după înfrângerea cu Osasuna » Una dintre vedetele echipei este gata să revină pe teren

Mislav Karoglan: "Am putut juca mai bine, dar cred că am avut astăzi o prestație reușită"
29 septembrie 2024, duminica

Mislav Karoglan: "Am putut juca mai bine, dar cred că am avut astăzi o prestație reușită" Antrenorul principal al clubului Sheriff Tiraspol, Mislav Karoglan, a comentat deznodămîntul meciului etapei a opta din cadrul Super Liga contra formației Dacia Buiucani Chișinău.

Vă reamintim că partida, jucată la stadionul de rezervă al clubului Zimbru, s-a încheiat cu victoria echipei tiraspolene, scor 3:1.

Sursă: LigaTV.md
Administraţia site-ului nu poartă răspundere pentru comentariile vizitatorilor. În acelaşi timp, administraţia vă îndeamnă să purtaţi discuţii în mod civilizat. Mesajele necenzurate, despre politică, religie, limbi, cu caracter publicitar sau scrise cu majuscule pot fi şterse, iar accesul la site a autorului poate fi blocat pe un termen nedeterminat.