4. moreak64
53
Accesați concursul

gsp.ro / Noutăți

15.09.2024 Gicu Grozav, după ce Petrolul a remizat cu Farul: „Avem un antrenor tânăr, încercăm să îl ajutăm”

15.09.2024 Mihnea Rădulescu, frustrat din cauza deciziei VAR de a-i anula golul din Petrolul - Farul: „Trei portari dacă erau, nu puteau să o apere”

15.09.2024 Ce a avut de reproșat Gică Hagi, imediat după Petrolul - Farul: „Nu știu de ce se întâmplă asta!”

15.09.2024 Alibec s-a luat de Grigoryan în prima repriză a meciului de la Ploiești » Ce a urmat la pauză: „Mă cunoașteți!”

14.09.2024 Faza controversată din Petrolul - Farul, rezolvată după 8 minute » Liniile venite din camera VAR n-au lămurit mare lucru

14.09.2024 Petrolul - Farul 1-1 » Sabotați de propriii nervi pe „Ilie Oană”

14.09.2024 El va pune presiune pe apărarea Rapidului: „Vrem să ne folosim de asta pentru a rămâne pe locul 1”

14.09.2024 Dănuț Lupu a agresat un arbitru la meciul de astăzi » Reacția dinamovistului: „Nu s-a întâmplat nimic. Lumea rea vorbește...”

14.09.2024 UTA, parteneriat în valoare de 12.000 de euro

14.09.2024 Scene incredibile în Petrolul - Farul » Alibec s-a dus glonț către coechipier! Hagi a privit uimit: „Ce faci?!”

14.09.2024 Eugen Neagoe și Constantin Budescu îl contrazic pe Dorinel Munteanu: „Nu au avut nici măcar o ocazie”

14.09.2024 Real Sociedad - Real Madrid 0-2 » Mbappe și Vinicius au adus prima victorie în deplasare pentru “Los Blancos” în acest sezon de La Liga

14.09.2024 Virgil Ghiță a marcat golul decisiv în victoria celor de la Cracovia

14.09.2024 Nici nu au știut ce i-a lovit! » AC Milan, recital cu 4 goluri în doar 29 de minute

14.09.2024 Ratarea sezonului s-a petrecut în Rusia

14.09.2024 Liverpool - Nottingham Forest 0-1 » „Pădurarii” câștigă pe Anfield după 55 de ani!

14.09.2024 UEFA a informat-o pe FCSB » Decizie în premieră pentru Europa League: ce se întâmplă la meciurile de pe teren propriu

14.09.2024 Eden Hazard, huiduit la un meci caritabil

14.09.2024 Alexandru Maxim, la primul gol în noul sezon! » Gafă imensă făcută în meci de fostul fotbalist de la Inter și Lazio

14.09.2024 Marcus Rashford a marcat după 189 de zile » Manchester United, victorie fără emoții pe terenul lui Southampton

14.09.2024 Se umple Arena Națională » Câte abonamente a vândut FCSB pentru meciurile din Europa League: n-au trecut nici 24 de ore

14.09.2024 Diego Costa, mai agresiv ca niciodată » A sărit să-și strângă de gât un adversar în timp ce evolua într-un meci de la U20

Moldova - Slovenia
Marcatori: Lovric, 8 - 0:1, Vuckic, 37 (pen) - 0:2, Vuckic, 42 - 0:3, Vuckic, 55 (pen) - 0:4